Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

E ardhmja e Lewandowskit në dyshim, Barcelona vendos përfundimisht për sulmuesin

Shkruar nga NEWSPORT
E ardhmja e Lewandowskit në dyshim, Barcelona vendos përfundimisht

Robert Lewandowski kohët e fundit ka përfunduar në qendër të mediave sportive për shkak të ardhmes së tij. Sulmuesi polak përflitej për një largim ngë Barcelona, teksa ditën e djeshme ka patur një takim mes palëve.

Në mbledhjen e zhvilluar mes Joan Laportas dhe agjentit të lojtarit, Pini Zahavit ëshë vendosur përfundimisht për të ardhmen e ish-it të Bayern. Ka qenë vetë agjenti i lojtarit që ka zbuluar se polaku do të vazhdojë te Barcelona dhe nuk asnjë pikë dyshimi pëër këtë.

“Nuk ka diskutim, Levandovski do të vazhdojë të qëndrojë tek Barcelona”, ka theksuar shkurtimisht agjenti i Levas.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga