Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Dy sondazhe interesantë në Newsport.al, votohet për njeriun e vitit në sport dhe gazetarin sportiv më të mirë...

Shkruar nga NEWSPORT

Newsport.al, prej disa ditësh ka çelur dy sondazhe të hapura për të gjithë lexuesit në faqen online të redaksisë.

Sondazhi i parë është për njeriun më të suksesshëm të vitit 2016-të në botën e sportit shqiptar dhe deri në këto momente, trajneri i Kombëtares, Xhani De Biasi renditet në vend të parë, ndërsa pas tij pozicionohet sipas votave të lexuesve, presidenti i FSHF-së, Armand Duka.

Sondazhi i dytë është për gazetarin sportiv më të mirë të vitit. Komentatori dhe gazetari i Supersport, Dritan Shakohoxha kryeson votimin e kryer nga lexuesit e newsport.al deri tani, ndërsa në vend të dytë është moderatorja Vilma Masha që drejton emisionin sportiv "Gol pas Goli" në Supersport.

Votimi do të jetë i hapur deri më datë 31 dhjetor, datë në të cilën do të shpallen edhe fituesit e dy sondazheve në newsport.al.

[caption id="attachment_68327" align="alignnone" width="348"]sondazh1 Sondazhi i newsport.al per njerin e vitit ne boten e sportit[/caption]

 

[caption id="attachment_68326" align="alignnone" width="348"]sondazh Sondazhi i newsport.al per gazetarin/en sportive me te mire te vitit[/caption]

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga