Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“Dy gola të anulluara falë VAR”, Jazxhi: Morëm atë që deshëm, me Erzenin do të jetë finale

Shkruar nga NEWSPORT
“Dy gola të anulluara falë VAR”, Jazxhi: Morëm

Mbrojtësi i Teutës, Jazxhi foli për MCN TV pas barazimit pa gola ndaj Egnatias. Qendërmbrojtësi u shpreh i kënaqur për pikën e marrë dhe tani sheh te ndeshja e rradhës me Erzenin e cila do të jetë një finale.

“Na vjen mirë që vijmë në Rrogozhinë dhe marrim një rezultat pozitiv, pësuam 2 por ishin offside falë VAR. E përgatitëm ndeshjen mirë, Egnatia është e fortë, por morëm atë që deshëm. Ecuria e skuadrës është në rritje, kemi mungesa. Kemi patur probleme në mbrojtje, por tani më vjen mirë që nuk pësojmë gol.

Kishim mungesa, pika ishte objektiv kryesor. Tani kemi finale me Erzenin dhe duhet patjetër fitorja, është finale për ne”, tha Jazxhi

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga