Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Dinamo – Erzeni, FSHF i beson drejtësinë një arbitri të gjeneratës së re

Shkruar nga NEWSPORT
Dinamo – Erzeni, FSHF i beson drejtësinë një arbitri

Dinamo dhe Erzeni do të përballen sot në orën 17:00 në Niko Dovana për javën e 13-të të Superiores. Skuadrat kërkojnë 3 pikët për të lënë pas momentin negativ, 3 pikë të cilat janë shumë të rëndësishme në këtë moment ku ndodhen skuadrat.

Sektori i Arbitrave pranë FSHF ka emëruar edhe ekipin gjykues për këtë sfidë. Arbitër kryesor do të jetë Albert Doda, i cili do të ndihmohet nga Emigers Ganxhi dhe Gerald Cenolli, i katërt Ditmir Grimci. Në VAR dhe AVAR do të jenë Indrit Myrtja dhe Rejdi Zajimi

Dinamo-Erzeni

Arbitër kryesor: Albert Doda (Tiranë)

Asistent 1: Emigers Ganxhi (Elbasan)

Asistent 2: Gerald Cenolli (Korçë)

Arbitër i 4: Ditmir Grimci (Shkodër)

VAR: Indrit Myrtja (Shkodër)

AVAR: Rejdi Zajimi (Tiranë)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga