Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

BINGO SËRISH!!! Skedina e tretë radhazi fituese në newsport.al...

Shkruar nga NEWSPORT

Sërish të saktë në parashikime, për të tretën ditë radhazi. Skedina me tri ndeshjet e sugjeruara dje nga redaksia e newsport.al ka rezultuar fituese.

Tri ndeshje me koeficient 12.7 të parashikuara saktë.

Tri ditë radhazi me fat për lexuesit e newsport.al të cilët i kanë besuar intuitës së redaksisë newsport.al në parashikimet e skedinave, duke qenë se edhe në dy ditët paraardhëse, parashikimet në skedinën e ditës në newsport.al kanë rezultuar të sakta dhe biletat janë shpallur fituese.

Leicester-Sevilla              2 - 0

Scunthorpe-Rochdale    2 - 1

Exeter-Cheltenham        3 - 0


paint

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga