Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Berisha mesazh Kombëtares Shqiptare: Urim të përzemërt për lojën e bukur dhe fitoren e merituar

Shkruar nga NEWSPORT
Berisha mesazh Kombëtares Shqiptare: Urim të përzemërt

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar Kombëtaren Shqiptare për fitoren e sotme ndaj Moldavisë.

Përmes një reagimi në Facebook, Berisha ka uruar kombëtaretn për lojën e bukur dhe fitoiren e merituar. Ai ka uruar gjithashtu dhe golashënuesit Jasir Asani, Nedim Barjami, kapitenit, trajnerit dhe gjithë ekipit.

“Një urim të përzemërt kombëtares për lojën e bukur dhe fitoren e merituar.

Urime golshënuesve Jasir Asani dhe Nedim Bajrami, kapitenit, trajnerit dhe të gjithë ekipit” shkroi Sali Berisha.

Shqipëria do të luajë ditën e martë në orën 20:45 në transfertën e Ishujve Faroe për eliminatoret e Euro 2024.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga