Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

AXHENDA/ E gjithë vëmendja te Klasikja e Shqipërisë, java 26 luhet në 2 ditë

Shkruar nga NEWSPORT
AXHENDA/ E gjithë vëmendja te Klasikja e Shqipërisë, java 26

Klasikja e Shqipërisë mes Vllaznisë dhe Tiranës do të jetë supersfida e javës së 26. Ndeshje kjo që do të luhet ditën e shtunë, më 2 mars ora 17:00. Po në të njëjtën kohë, Teuta dhe Erzeni do luajnë duelin e radhës me objektiv mbijetesën.

1 ditë më parë, Laçi pret Skënderbeun dhe Egnatia ekipin e Dinamos në orën 13:30. Të premten e mbyll ndeshjea mes Partizanit dhe Kukësit, që mbahet në 17:00 te stadiumi “Arena e Demave”.

JAVA 26

01.03.2024

Laçi-Skënderbeu 13:30

Egnatia-Dinamo 13:30

Partizani-Kukësi 17:00

02.03.2024

Vllaznia-Tirana 17:00

Teuta-Erzeni 17:00

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga