Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Asllani në stol edhe kur ka rotacione, publikohen formacionet zyrtare në Inter – Salzburg dhe Galatasaray – Bayern

Shkruar nga NEWSPORT

Champions League rikthehet ditën e sotme me 8 ndeshjet e rradhës. Fillimisht do të luhen 2 sfidat e para të orës 18:45, dy sfida mjaft interesante si Inter – Salzburg dhe Galatasaray – Bayern. Zikaltërit duan me çdo kusht fitoren për të vijuar garën për kreun e grupit ndërsa bavarezët si gjithmonë, duan 3 pikët për të tentuar një tjetër fazë grupesh perfekte.

Trajnerët e 4 ekipeve kanë përzgjedhur formacionet zyrtare dhe Inzaghi ende nuk i beson Krisjtan Asllanit, pavarësisht se ka bërë disa rotacione në 11-she. Tuchel nga ana tjetër vjen me më të mirët e tij.

Inter – Salzburg

Galatasaray – Bayern

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga