Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Argjend Mustafa është afrimi i parë për Skënderbeun

Shkruar nga NEWSPORT

[caption id="attachment_6072" align="alignleft" width="255"]mustafa goal Argjend Mustafa në aksion me fanellën e Trepça '89[/caption]

Nuk është mesfushori i Laçit, por i Trepça 89 në kampionatin kosovar. Argjend Mustafa, i cili luan në mesfushë ka dalë sot në stërvitjen e korçarëve. Nuk dihet nëse ka firmosur me kampionët në fuqi, por bëhet me dije se është i pari që iu është bashkuar korçarëve. Siç kishte premtuar, presidenti i Skënderbeut Ardjan Takaj ka nisur që të bëjë zëvendësimin e lojtarëve të larguar. Por, 6-herë kampionët radhazi të Shqipërisë nuk do të ndalen këtu, pasi synimet janë më të mëdha dhe pritet që lojtarët e tjerë të dalin në stërvitje në ditët në vijim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga