Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Xhuliano SKUKA emocionohet para derbit, nuk kursen “sytë me zemra” për tifozët e Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT

Partizani do të luajë nesër kundër Tiranës, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të të Superiores. Një sfidë që nuk zhvillohet vetëm për rezultat, por edhe për prestigjin e dy ekipeve. Është Xhuliano Skuka së fundmi që nxiton të “ndezë” sfidën përmes një postimi në rrjetet sociale.

Tifozët priten të jenë të shumtë dhe si për t’i “karikuar” ai i ka çuar disa zemra përmes “emojeve”. Ndeshja mes Tiranës dhe Partizanit është caktuar të zhvillohet nesër në orën 20:00 në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet. Skuka është projektuar si titullar dhe me formën e treguar në ndeshjet e fundit, padyshim është rrezik absolut.

[caption id="attachment_672488" align="alignnone" width="437"] Postimi i Xhulio Skukës[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga