Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Tiki-Taka nga Kukësi, verilindorët dhurojnë spektakël në stërvitje

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Tiki-Taka nga Kukësi, verilindorët dhurojnë spektakël
Pas disa ditëve pushim, Kukësi ka nisur sërish përgatitjet teksa futbolli i klubeve i lë vendin atij ndërkombëtar në pauzën e ndeshjeve kualifikuese për Euro 2024. Verilindorët janë bashkuar sot në stërvitje ku kanë nisur përgatitjet e para për ndeshjen me Egnatian më 1 prill. Atmosfera është pozitive dhe skuadra po kalon një formë shumë të mirë duke marrë rezultate pozitive në kampionat që e kanë bërë të largohet nga gara e mbijetesës. Forma e mirë duket edhe në stërvitje teksa me një postim të klubit në rrjete sociale shihen disa aksione fantastike të lojtarëve. Me Egnatian, ekipi i Hallaçit do të kërkojë fitoren për të tentuar një vend në Kupat e Europës pasi diferenca është vetëm 3 pikë.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FK Kukësi (@fkkukesialbania)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga