Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

VIDEO/ Polemikat e penalltisë për Dinamon, reagon Flamurtari: Pamjet janë të qarta

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Polemikat e penalltisë për Dinamon, reagon Flamurtari: Pamjet
Java e fundit e futbollit shqiptar u mbyll me një kaos të vërtetë teksa në kryesfidën e Kategorisë së Parë mes Flamurtarit dhe Dinamos, vëmdnejn kryesore e mori episodi i penalltisë së dhënë që i dha fitoren ekipit dinamovit. Në Vlorë pretendojnë për favorizim të kundërshtarëve dhe në stadium ka patur tensione të mëdha madjë në përfundim të ndeshjes, gjyqtarët janë shoqëruar nga Policia, e jashtë stadiumit ishin turma tifozësh që rrethonin daljen. Ditën e sotme, ka ardhur edhe reagimi i parë i klubit të Flamurtarit. Në rrjete sociale ata kanë ndarë pamje të momentit të penalltisë ku shkruajnë: Pamjet janë të qarta.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga