Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

TAFAS i ka idetë e qarta: Dua të fitoj trofe me Kukësin dhe të iki jashtë. Europa? Presidenti kërkon shumë gjëra

Shkruar nga NEWSPORT
TAFAS i ka idetë e qarta: Dua të fitoj trofe me Kukësin dhe

Kukësi ia doli të siguronte fitoren ndaj Kastriotit me shifrat 1-0, ku goli i Edi Basa do t’i dhuronte 3 pikët verilindorëve.

Për “Oversport” Angel Tafas do të theksonte se:

“Rikthimi në portë pas dëmtimit? Ia dola të kaloj dëmtimin dhe sot ishte një ndeshje shumë e rëndësishme ndja një kundërshtari i Kastriotit. Shpresoj të vazhdojmë kështu me fitoret.

Je i kënaqur me fitoren? Jam shumë i kënaqur.

Gara për portën me Halimin? Halimi është shumë portier i mirë. Kemi pasur mbështetjen nga drejtuesit dhe shpresojmë që të dy të bëjmë mirë për skuadrën.

Marrëdhenia mes futbollistëve? Kur nuk e njeh ambientin mundohesh të ambientohesh. Lojtarët e rinj po ambinetohen shumë shpejt.

Presidenti kërkon Eurpën? Presidenti kërkon shumë gjëra, por unë do të them që fokusohemi te ndeshja e radhës.

Objektivat? Dua të fitoj një kupë me Kukësin dhe të largohem nga këtu".

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga