Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Sot ndeshja Poloni-Shqipëri, drejtuesit e emisionit vishen me fanelën e kombëtares

Shkruar nga NEWSPORT

Ndryshe nga ditët e tjera drejtuesit e emisionit “Mirëmëngjes Shqipëri”, janë parë të veshur me falelën e kombëtares.

Matilda Mcini dhe Florian Agalliu janë veshur kuqezi dhe në këtë mënyrë ata shprehin mbështetje dhe i urojnë suksese kombëtares, për ndeshjen që luhet sonte në Varshav të Polonisë në orën 20.45, për kualifikuset e Euro 2024.

Një super ide kjo për të mbështetur kombëtaren e ideatores dhe autores së këtij emisioni, Rezarta Delisula.

[caption id="attachment_686169" align="alignnone" width="300"] Drejtuesit e emisionit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga