Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

"Sirenat" e merkatos, lojtari i Superiores i “shkel syrin” bardhebluve: Tirona Modhe

Shkruar nga NEWSPORT

Bedri Greca ishte heroi i Kastriotit ditën e djeshme teksa goli i tij i dha fitoren krutanëve përballë Egnatias duke mbajtur ende gjallë shpresat për mbijetesën në Superiore.  Nga sfida në Elbasan, diret në Tiranë, sulmuesi anësor ishte i pranishëm në stadiumin Air Albania për të paë nga afër ndeshjen Tirana – Partizani.

[caption id="attachment_693113" align="alignnone" width="295"] Bedri Greca kur luante per Tiranen[/caption]

Lojtari ka një të kaluar si bardheblu ku ka luajtur për 2 sezone dhe dje bënte tifo për Tiranën. Me një postim në InstaStory, Greca poston foto nga ndeshaj me mbishkrimin: Tirona Modhe.

Mund të jetë kjo një shkelje syri? Mbetet të shihet por nuk do të ishte aspak e çuditshme teksa Tirana pritet t’i nënshtrohet një revolucioni në ekip sidomos në fazën ofensive ndërsa vetë Greca, nëse Kastrioti bie nga Kateogria zor se do të qëndrojë përsëri.

[caption id="attachment_693111" align="alignnone" width="600"] Postimi i Bedri Greces[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga