Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Rikthyen Partizanin kampion pas 2 dekadash, Jasir Asani ‘elozhe’ Olsi Ramës: Drejtori më i mirë ndonjëherë

Shkruar nga NEWSPORT

Partizani fitoi Superkupën e Shqipërisë mbrëmjen e djeshme duke mposhtur Egnatian minimalisht 1-0 me golin e Arinaldo Rrapajt. Festa s’kishte sesi të mungonte dhe pas ngritjes së trofeut në ‘Air Albania’, protagonistët dhanë prononcimet e tyre.

Në fushë zbriti edhe një njohje e vjetër, Jasir Asani i cili u shoqërua nga drejtori i përgjithshëm Olsi Rama. Sulmuesi i Kombëtares i thur elozhe drejtorit në një postim në Instagramin e tij duke iu drejtuar si ‘Drejtori më i mirë ndonjëherë’.

Asani dhe Rama kanë një histori të lavdishme te Partizani teksa kanë qenë ndër protagonistët kryesor në kthimin e të kuqve te titulli kampion pas 2 dekadash në sezonin 2018-2019.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga