Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Presin Partizanin në shtëpi, Skënderbeu thirrje tifozëve: Jeni lojtari i 12-të, të gjithë në STROFULL

Shkruar nga NEWSPORT
Presin Partizanin në shtëpi, Skënderbeu thirrje tifozëve:

Skënderbeu do të presë në shtëpi skuadrën e Partizanit për të zhvilluar mes tyre sfidën e javës së 25-të të Superiores. Takim ky që do të startojë në orën 17:00, me dyja ekipet që synojnë vetëm fitoren.

Korçarët do të luftojnë për 3 pikët për të tentuar deri në fund për një vend në “Final – Four”. Për këtë duel klubi korçarkërkon edhe mbështetjen e tifosëve. Nëpërmjet një postimi në rrjertet sociale u kanë bërë thirrje që të jenë të gjithë në stadium, pasi janë lojtari i 12-të i skuadrës.

“HAPI I RADHËS

Skënderbeu - Partizani

17:00

Stadiumi "Skënderbeu"

Tifozët janë lojtari i 12-të i yni dhe më i rëndësishmi, ndaj, TË GJITHË NË STROFULL ❤️”, ka shkruar klubi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga