Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“Përforcimi” i radhës, ja kush del në stërvitje me Flamurtarin

Shkruar nga NEWSPORT

Dje kuqezinjtë kanë nisur përgatitjet për sezonin e ri nën drejtimin e trajnerit Gugash Magani. Ndryshime rrënjësore te Flamurtari, ndërsa ka pasur një dyndje të rinjsh në stërvitjen e parë. Por, përpos asaj që ka ndodhur në orët e para të trajnimit, sot në fushë ka zbritur dhe lojtari më i përfolur i muajve të fundit, Danilo Alvesh.

[caption id="attachment_10740" align="aligncenter" width="634"]alvesh flamurtari Fotolajm / Danilo Alvesh në stërvitje[/caption]

Braziliani 25-vjeçar, i cili iu bashkangjit Flamurtarit në merkaton e janarit dhe që ka një kontratë 2-vjeçare me ta, u bë objekt bisede për një kohë të gjatë mes drejtuesëve të klubit dhe menaxherëve të tij. Por, duket se grindjet kanë marrë fund, braziliani ka zbritur në fushë në ditën e dytë të përgatitjeve te Flamurtari.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga