Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Një mungesë e sigurt ndaj Teutës, Vllaznia në "hall" edhe për sulmuesin kryesor

Shkruar nga NEWSPORT
Një mungesë e sigurt ndaj Teutës, Vllaznia në

Vllaznia do të luajë ditën e nesërme sfidën e parë çerekfinale të Kupës ndaj Teutës në "Loro Boriçi. Skuadra ka kryer sot stërvitjen e fundit dhe bëhet gati kështu për t'u përballur me durrsakët.

Për këtë sfidë trajneri I ri Hysen Dedja nuk do të ketë në dispozicion mesfushorin Behar Ramadani që vijon fazën e rikuperimit nga dëmtimi që ka pësuar në tendintë, ndërsa edhe Junior është në dyshim.

Sulmuesi nuk u stërvit dje me skuadrë, por sot është bashkuar me ekipin dhe prezenca e tij në fushë është në dyshim. Do të jetë trajneri Dedja së bashku me stafin e tij që do të vendosi nëse do të rrezikojë të hedh nga minuta e parë Junior apo jo, edhe pse ky I fundit ka pasur disa probleme fizike.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga