Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ndeshje që pritet të jetë "zjarr", formacionet zyrtare të supersfidës Vllaznia-Tirana

Shkruar nga NEWSPORT
Ndeshje që pritet të jetë "zjarr", formacionet zyrtare

Vllaznia dhe Tirana do të përballen sot për të luajtur një ndeshje historike siç është “Klasikja”. Sfida e vlefshme për javën e 26-të të “Abissnet Superiore”, që do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi” do të startojë në orën 17:00.

Tashmë dy trajnerët kanë vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga minuta e parë e kësaj supersfide. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Vllaznia-Tirana.

VLLAZNIA: Mehidri, Smajli, Stojanovic, Juric, Hakaj, Krymi, Boshnjaku, Alivoda, Mala, Gruda, Balaj. Trajner: Qatip Osmani

TIRANA: Kozi, Lulaj, Hoxhallari, Mici, Haxhiu, Jonuzi, Deliu, Përgjoni, Lushkja, Latifi, Abazaj. Trajner: Erbim Fagu

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga