Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Merkato cilësore me goditje “BIG”, kërcënon Tirana: Po ndezim zjarrin!

Shkruar nga NEWSPORT
Merkato cilësore me goditje “BIG”, kërcënon Tirana:

Tirana vazhdon përgatitjet për ndeshjet e Conference League. Bardheblutë deri më tani kanë bërë një merkato të zjarrtë dhe pritet të vazhdojnë me të njëjtat ritme.

Tashmë 3 futbollistë janë vënë në dispozicion të Orges Shehit, bëhet fjalë për Kainën, Gentian Selmanin dhe së fundmi Liridon Latifi. Por, me shumë gjasa merkato për kryeqytetasit sapo ka filluar pasi në ditët në vijimim priten edhe te tjera afrime.

Këtë gjë e ka treguar vetë klubi gjate seancës së ditës së sotme në kompleksin “Skënder Halili”. Tirana ka postuar në kanalin e saj zyrtar në Facebook momente gjatë stërvitjes me mbishkrimin: Duke ndezur zjarrin.

Kjo gjë bën të kuptohet se zjarri sapo ka filluar të ndizet, dhe shumë shpejt do të kemi afrime të tjera “BIG”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga