Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ledio Beqja i lumtur pas fitores ndaj Erzenit: Kupa? Shkojmë në Tiranë vetëm për fitore

Shkruar nga NEWSPORT
Ledio Beqja i lumtur pas fitores ndaj Erzenit: Kupa? Shkojmë në

Teuta ka fituar 3 me 0 përballë Erzenit në stadiumin “Niko Dovana”, sfidë e vlefshme për javën e 26-të të Superiores. Me këto 3 pikë, durrsakët dalin nga zona e ftohtë, duke i marrë vendin e tetë shijakasve.

Në fundin e ndeshjes foli për mikrofonin e MCN, Ledio Beqja që shënoi golin e dytë për Teutën.

Më në fund gol i rregullt. “Kisha shënuar gola ofside, traversa, shtylla, jam i lumtur. M’u duk prap ofside po shyqyr nuk u dha.

Sa i lumtur? “Ndeshje e vështirë po u shënuan 2 gola në fillim. Ishte jetë a vdekje”.

Afrimet. “Na kanë ndihmuar shumë, Gjini, Lloci dhe sulmuesi që ka tërheqje”.

Kupa. “Shkojmë në Tiranë vetëm për vetëm për fitore, asnjë rezultat tjetër”.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga