Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Lajmi i fundit/ Partizani niset për në Shqipëri, por ngec në Stamboll

Shkruar nga NEWSPORT
Lajmi i fundit/ Partizani niset për në Shqipëri, por ngec në

Skuadra e Partizanit ka mbyllur fazën përgatitore në Antalia të Turqisë dhe tashmë po kthehet në Shqipëri. Por, jo gjithçka ka shkuar sipas parashikimeve.

Burime për newsport.al bëjnë me dije që ka disa orë që lojtarët e kuq po presin në aeroportin e Stambollit dhe arsyeja nuk dihet.

Futbollistët së bashku me stafin  po presin nga çasti në çast për t'i hipur avionit që do t'i sjellë në aeroportin e Rinasit në Shqipëri.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga