Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Austri Wien-Kukësi/ Surprizon Lika, lë jashtë njeriun e kualifikimit

Shkruar nga NEWSPORT
Austri Wien-Kukësi/ Surprizon Lika, lë jashtë njeriun e

Kukësi do të luajë me Austrinë e Vjenës në kuadër të raundit të dytë eliminator të Europa Leauge. UEFA ka publikuar formacionet zyrtare. Bien në sy mungesa e Gurit, heroit të takimit me Rudar. Gjithashtu tekniku i verilindorëve ka lënë në stol Eminin dhe Dvornekovic, të dy sulmuesë. Lojtarët e huazuar nga Skënderbeu janë të gjithë titullarë, si Lilaj, Fukui dhe Latifi.

[gallery columns="1" size="full" ids="16723"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga