Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“Kemi objektiva për kampionatin”, Spahiu: Zëvëndësuesi i Redi Kasës? S’kam fare presion

Shkruar nga NEWSPORT
“Kemi objektiva për kampionatin”, Spahiu:

Egnatia mposhti Laçin në shtëpi me rezultatin 2-1 me golat e Duamena dhe Spahiut duke marrë kryesimin e kampionatit. Pas ndeshjes, Spahiu foli për mikrofonin e MCN TV ku komentoi edhe ndjesinë e shënimit ndaj ish-skuadrës së tij.

“Jam i lumtur pasi zhvillova një ndeshje të mirë. Nuk festova për respekt të klubit ku isha. I marrim ndeshje një nga një, kemi objektiva për kampionatin dhe të shohim. S’jam zëvëndësuesi i Kasës, nuk kam presion. Pozicioni ideal është numër 10-sh, siç luajta ndaj Partizanit, edhe pse nuk luajta mirë atëherë por ky është pozicioni im më i mirë. Këtë sezon ka shumë lojtar të ri, intensitet pasi të rinjtë vrapojnë shumë.”

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga