Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

KATEGORIA E DYTË/ 10 skuadra në fushën e lojës, zbuloni ndeshjet e Grupit B

Shkruar nga NEWSPORT
KATEGORIA E DYTË/ 10 skuadra në fushën e lojës, zbuloni
Kategoria e Dytë mbyll javën e 11-të ditën e sotme me Grupin B që luan 5 ndeshjet e fundit të kësaj jave. 10 skuadra në fushën e lojës me objektiva të ndryshem, secila paralelisht në orën 13:30. Pogradeci kryesues shkon në transfertë përballë Këlcyrës, ndërsa Lufëtari me 1 pikë pas pret në shtëpi Labërinë. Supersfida e javës luhet në Peqin teksa Shkumbini pret Orikun në një përballje direkte për vendin e 3-të me dy skaudrat që kanë 19 pikë secila. Dy ndeshjet e tjera janë Turbina – Butrinti dhe Devolli – Delvina, ndërsa Maliqi e bën pushim këtë javë.

Ndeshjet:

Këlcyra – Pogradeci Luftëtari – Labëria Shkumbini – Oriku Turbina – Butrinti Devolli - Delvina

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga