Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Josa “buzëqesh” para ndeshjes, ndaj Teutës rikthehen dy titullarët

Shkruar nga NEWSPORT
Josa “buzëqesh” para ndeshjes, ndaj Teutës rikthehen dy

Vllaznia udhëton në Durrës ku do të përballet me Teutën në Niko Dovana në orën 17:45 për javën e 6 të Abissnet Superiore. Shkodranët duan fitoren e rradhës për të vazhduar ecurinë me fitore pas asaj ndaj Kastriotit. Lajme të mira për trajnerin Josa teksa kthehen të dëmtuarit Bulatovic dhe Heric. Tekniku tiranas mbështetet te dyshja dhe sot priten titullar në fushën e lojës.

Herald Marku u la pushim në ndeshjen e Kupës dhe sot gjithashtu pritet titullar. Ndryshe situata te dy të dëmtuarit e tjerë, Latifi dhe Boshnjaku. Sulmuesi nuk është rikuperuar akoma dhe pritet edhe dy javë të tjera jashtë fushe ndërsa ish-lojtari i Prishtinës do të kthehet në ndeshjen e ardhshme.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga