Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Jo vetëm Skerdi Bejzaden, Erzeni afron një tjetër ish të Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
Jo vetëm Skerdi Bejzaden, Erzeni afron një tjetër ish të

Skerdi Bejzade është trajneri i besuar nga Erzeni për të mbyllur këtë sezon. 2 ndeshjet e tij në krye e kanë parë të marrë vetëm 1 barazim ndaj Tiranës, ndërsa me Skënderbeun u regjistrua humbje 0 me 3.

Klubi shijakas ka menduar të plotësojë stafin. Një tjetër ish i  Partizanit është afruar, teksa bëhet fjalë për Ardit Beqirin. Bashkë me të ka mbërritur dhe Ergys Luga.

Erzeni luan ndeshjen e radhës përballë Vllaznisë, nesër në “Demrozi Stadium”. Takimi është i pari i vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë dhe nis në 13:30.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga