Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

I theu këmbën 3-vjeçares, gazetarja sportive bën thirrje: Kjo është këmbanë alarmi

Shkruar nga NEWSPORT

Vilma Masha ka reaguar për ngjarjen e rëndë të ndodhur në kryeqytet, ku një edukatore kishte dhunuar në mënyrë makabre një vogëlushe 3-vjeçare. Në një kopësht në Tiranë, ajo i kishte thyer këmbën 3-vjeçares dhe tashmë ngjarja ka marrë vëmendjen e merituar.

I gjithë opinionin publik ka reaguar për këtë çmenduri të ndodhur mu në mes të kryeqytetit shqiptar. Edhe Vilma Masha shprehe e irrituar përmes një postimi në rrjetet sociale. Gazetarja sportive shkruan në Instagramin e saj:

“Zot mos na provo! Trishtim pafund për vogëlushen. Ngjarje e përsëritur, është më shumë se një këmbanë alarmi”.

[caption id="attachment_711760" align="alignnone" width="399"]Postimi i Vilma Mashës Postimi i Vilma Mashës[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga