Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Humbja në Europë, Klubi i Laçit: Faleminderit të gjithë, mbani kokën lart

Shkruar nga NEWSPORT
Humbja në Europë, Klubi i Laçit: Faleminderit të

Laçi u mund 3-0 nga Anderlecht në ndeshjen e parë të turit të 3-të Conference League, në takimin e luajtur në Elbasan Arena. Menjëherë pas sfidës, Klubi ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku falenderon të gjithë për mbështetjen, përfshirë këtu tifozët dhe lojtarët. 

"E kemi humbur ndeshjen 0-3 kundër një kundërshtari shumë të organizuar dhe të fortë, si në letër ashtu edhe në fushë. Falenderojmë të gjithë tifozat e shumtë që ishin sonte në mbështetjen tonë Falenderojmë djemt për emocionet e forta dhe gjithëçka që arritën të bënin në fushën e blertë. Me kokën lart" - shkruan Klubi.

Ndeshja e rradhës luhet pas disa ditësh.

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga