Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Tifozët nuk braktisin Skënderbeun, njoftim i rëndësishëm për korçarët për ndeshjen e sotme

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ Tifozët nuk braktisin Skënderbeun, njoftim i

Skënderbeu do të luajë ditën e sotme përballë Laçit në ndeshjen e vlefshme për Superkupën e Shqipërisë. Takimi do të zhvillohet në orën 19:45 në stadiumin "Selman Stermasi" të kryeqytetit.

E mesa duket nuk do të mungojë dhe mbështetja e madhe nga ana e tifozerisë korçare e cila pritet të jetë në numër të konsiderueshëm në shkallët e stadiumit. Vetë klubi ka njoftuar se grumbullimi i "Ujqërve të Dëborës" do të jetë në orën 14:30 përpara stadiumit të qytetit, për tu nisur më pas drejt Tiranës.

[gallery columns="1" size="full" ids="267204"]

Tags:

VENDI

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga