Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Ish presidenti i Partizanit i thur elozhe Tefik Osmanit, nuk mungojnë ngacmimet e ish-ëve: E zbulove ti Albert Xhani

Shkruar nga NEWSPORT

Tefik Osmani po kalon një periudhe tepër intensive teksa në rolin e drejtorit te Tirana, është fokusuar në merkaton e bardhebluve. Një merkato plot zhurmë me hyrje e dalje të bujshme si ato të Xhixhës e Ismajlgecit dhe afrimet e Lushkjas dhe Abazajt.

Merkato nuk është mbyllur akoma dhe Osmani ka gjetur pak kohë edhe për rrjetet sociale. Në një postim në llogarinë e tij personale, Osmani ka ndarë me miqtë një foto të vetën në fushën e Air Albania. Komentet janë të shumtë por ai që bie në sy është një koment i ish-presidentit të Partizanit, Albert Xhani, dhe ngacmimi i ish-shokut të ekipit te të kuqtë, Skerdi Bejzade.

Biseda:

Albert Xhani: Presor Tafa

Bejzade: He Sulltan bej mbaj mend qe ti e more atehere te Partizani e zbulove si talent

Albert Xhani: Ehe eh Bej Hamza Bej dikur tani jemi ser tjater Na

Përgjigjet Osmani: Sulltan Albert Xhani per mua respekti per ty eshte po njesoj si dikur. Po ashtu dhe per Hamza Skerdi Bejzade

Bejzade: Bravo Osman bej njish te kemi

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga