Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FOTO/ Futi në alarm mbrojtjen e Tiranës, Andi Hadroji i habitur nga shoku i skuadrës: Çfarë ha ti vëlla?

Shkruar nga NEWSPORT

Derbi Tirana – Partizani përfundoi me rezultatin 1-1. Megjithatë ai që ra në sy në këtë përballje ishte Christian Mba. Ky i fundit u fut në fushë si zëvendësues, por shkëlqeu në ato minuta.

Madje ishte protagonist në momentin e golit teksa ishte ai që mbrojti sferën duke i lënë udhën e lirë Muratajt për asistin për Kekon. Energji e jashtëzakonshme dhe mjaft i fortë në dyluftime, kjo ishte ajo që ra në sy tek sulmuesi i Partizanit.

Ky i fundit ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shfaqet pikërisht në përballjen derbi me Tiranën. Ndër të tjera, ai që ka komentuar është mbrojtësi i linjës së djathtë, Andi Hadroji që i shkruan: “Çfarë ha ti vëlla?”, si për të treguar potencialin e jashtëzakonshëm të këtij futbollisti.

[caption id="attachment_714945" align="alignnone" width="841"]Komenti i Hadrojit Komenti i Hadrojit[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga