Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

FORMACIONET/ Teuta dhe Egnatia publikojnë 11-shet titullare

Shkruar nga NEWSPORT
FORMACIONET/ Teuta dhe Egnatia publikojnë 11-shet titullare

Teuta do të luajë përballë Egnatias në ndeshjen e vlefshme për javën e 16-të të Superiores. Sfida që do të zhvillohet në stadiumin “Niko Dovana” do të startojë në orën 17:00.

Tashmë dy trajnerët, si Martini dhe Tetova kanë vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga mintua e parë e sfidës. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Teuta-Egnatia.

FORMACIONET ZYRTARE:

TEUTA: Dema, Jazxhi, Qaqi, Kotobelli, Kruja, Gjinollari, Beqja, Daja, Karabeci, Peposhi, Daci. Trajner: Edi Martini

EGNATIA: Sherri, Janku, Mëllugja, Zejnullai, Malota, Spahiu, Lila, Ndreca, Paulauskas, Fernando, Isgandarli. Trajner: Edlir Tetova

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga