Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Fituan titullin vetëm javën e fundit, Jasir ASANI nga Koreja: Kampionat ku luajnë 10 skuadra dhe në fund fiton Partizani, URIME!

Shkruar nga NEWSPORT

Partizani fitoi vetëm në javën e fundit titullin kampion. Këtë sezon të dyja skuadrat e kryeqytetit do të grumbullonin pikë të njëjta, 67-të, por të kuqtë për shkak të përballjeve direkte në derbi ngritën lart këtë trofe.

Për këtë sukses ka reaguar edhe Jasir Asaniu, i cili nga Koreja përshëndet familjen e kuqe.

“Urime ekipi kampion. Superiorja është një kampion ku luajnë 10 skuadra dhe në fund fiton Partizani”, ka shkruar lojtari i kombëtares.

[caption id="attachment_694653" align="alignnone" width="513"] Postimi i Jasir Asanit per titullin e fituar nga Partizani[/caption]

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga