Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Fituan me rezultat të ngushtë, analisti i njohur e thotë hapur: PARTIZANI i ka marrë kampionatet me dhunë

Shkruar nga NEWSPORT
Fituan me rezultat të ngushtë, analisti i njohur e thotë hapur:

Partizani ditën e djeshme ka fituar ndeshjen e radhës ndaj Kastriotit në shtëpi me rezultatin e ngushtë 1-0. I ftuar në emisionin "Gol pas goli" në Supersport, Nevil Dede është shprehur se trajneri Gega nuk bën tolerime në formacion, madje ai e di shumë mirë se si duhet të funksionojnë ngjarjet. Më tej, Dede shton se kjo është një gjë që do i bëjë mirë skuadrës, për të qenë më shumë agresive edhe për shkak të eksperiencës.

"Trajneri Skënder Gega nuk toleron askënd. Kjo do t'i bëjë mirë skuadrës, sepse është një skuadër që ka qenë shumë agresive dhe në shumicën e kohës Partizani i ka marrë kampionatet me dhunë".

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga