Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Emërimi i trajnerit të Vllaznisë, Klodian DURO ironizon: Ejani në Elbasan

Shkruar nga NEWSPORT

Klodian Duro ka bërë një postim ironizues në rrjetet sociale në lidhje me emërimin e trajnerit të ri të Vllaznisë. Ish mesfushori i njohur kujton kohën kur luante me shkodranët. Situata te Vllaznia nuk është aspak e qetë.

Për këtë Duron shkruante në facebook-un e vet: “Me ken shkodran tana i ban, me dal dhe 1 herë kampion, bani 1 xhiro n’Elbasan”.

Tashmë pritet të shihet se si do të vijojë situata te Vllaznia me emërimin e trajnerit të ri Goce Sedloski.

[caption id="attachment_687309" align="aligncenter" width="673"] Postimi i Duros[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga