Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Egnatia kampione dimri, Albano Aleksi: Qëndrojmë sëbashku si familje në ulje dhe ngritje

Shkruar nga NEWSPORT

Egnatia është skuadra kampione e dimrit në Superiore. Rrogozhinasit mbyllën të parët në renditje 2 fazat e para të kampionatit dhe hyjnë në vitin 2024 si kampionët e dimrit.

Megjithatë, është një rrugë shumë e gjatë që tani vështirësohet akoma më shumë për t’u shpallur kampioni legjitim i Superiores, sidomos me ‘Final Four’.

Futbollisti i Egnatias, Albano Aleksi me një postim në llogarinë e tij në Instagram shprehet si lider, ashtu siç është edhe në fushën e lojës.

“Qëndrojmë sëbashku si familje në ulje dhe ngritje, Egnatia kampione dimri”, shkruan mesfushori i cili është një nga lojtarët më të rëndësishëm të trajnerit Tetova.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga