Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Dobi dhe Devolli kërkojnë të njohin ekipet, Kukësi zhvillon sot test miqësor me Turbinën

Shkruar nga NEWSPORT
Dobi dhe Devolli kërkojnë të njohin ekipet, Kukësi zhvillon

Kukësi dhe Turbina po zhvillojnë përgatitjet për ndeshjet e rradhës. Trajnerët Dobi i Kukësit dhe Devolli i Turbinës janë të sapo-emëruar në stol dhe duan të njohin më mirë lojtarët e tyre. Duke shfrytëzuar pauzën e Kombëtareve, dy trajnerët kanë pranuar të zhvillojnë një test miqësorë ditën e sotme për të parë gjëndjen e ekipeve.

Kukësi është në një moment negativ teksa ndodhet në vendin e fundit me vetëm 2 pikë në 5 ndeshje. Ndeshja e rradhës për verilindorët është përballë Labërisë në Kupën e Shqipërisë dhe direkt pas saj përballë një rivali si Laçi. Turbina gjithashtu do të luajë ndeshjen e rradhës në Kupë përballë Erzenit dhe në kampionat përballë Korabit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga