Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Ditë e pazakontë për takimin Partizani-Skënderbeu, ja kur mund të luhet supersfida

Shkruar nga NEWSPORT
Ditë e pazakontë për takimin Partizani-Skënderbeu, ja kur

Partizani dhe Skënderbeu do të jetë takimi i fundit i fazës së tretë.

Pritet që kjo sfidë të luhet në datën 1 prill dhe si për koicidencë, kjo ditë i takon edhe ditës së gënjeshtrave.

Nuk dihet nëse në fund të ndeshjes do të quhet rezultati apo do bëhet humor duke thënë se ishte dita e gënjeshtrave.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga