Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

“90 minuta betejë për çerekfinalen”, Laçi surprizon tifozët para duelit me Dinamon

Shkruar nga NEWSPORT
“90 minuta betejë për çerekfinalen”, Laçi
Laçi do të presë ditën e mërkurë në shtëpi skuadrën e Dinamos për të bërë mes tyre llogaritë e fazës së 1/8-ave të Kupës së Shqipërisë. Një duel mjaft i rëndësishëm që do të startojë në orën 13:00 dhe që është me eleminim direkt. Për këtë duel, kurbinasit kanë nisur edhe përgatitjet, ndërsa kërkojnë edhe mbështetjen e tifozëve. Drejtuesit kanë vendosur që hyrja në stadium të jetë falas dhe të gjithë tifozët do të kenë mundësi të shikojnë ekipin e tyre përballë dinamovitëve. “90 minuta betejë për çerekfinalet. Hyrja do të jetë falas”, ka shkruar klubi kurbinas, ndërsa zbulon kështu edhe axhendën e sfidës.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by KF.LAÇI (@kflaci.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga