Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Shkruar nga NEWSPORT

2 gola në “Elbasan Arena”, Luzi befason verdheblutë në 45 minutat e para

Luzi ka befasuar Elbasani në 45 minutat e para, duke e mbyllur në barazim 1 me 1. Ndeshja që po luhet në “Elbasan Arena” në kuadër të pjesës së parë, pa autorë golash Trenin te Luzi dhe Leo Melon te Elbasani.

Në rast se kjo sfidë përfundon në barazim, Bylis do të qëndronte i shkëputur 4 pikë para Elbasanit

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga