Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

11 vite në Durrës, "ujku" i skuadrës lë Teutën për Bylisin

Shkruar nga NEWSPORT
11 vite në Durrës, "ujku" i skuadrës lë

Bledian Rizvani nuk do të jetë më portier i Teutës. "Gardiani" i durrsakëve pas 11 vitesh do të largohet drejt Ballshit për t'iu bashkuar skuadrës së Bylisit.

Pas afrimit të Elhan Kastratit dhe prezencës së Shpëtim Moçkës në organikë, veterani e ka parë të udhës të vijojë një aventurë  të re me klubin mallakastriot.

Rizvani pritet të japë kontributin e tij për të ndihmuar skuadrën në objektivin e caktuar, rikthimin në Superiore.

 

[gallery columns="1" size="full" ids="74061"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga