Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

11 gola në 3 ndeshje, njihuni me rezultatet e KATEGORISË SË PARË

Shkruar nga NEWSPORT
11 gola në 3 ndeshje, njihuni me rezultatet e KATEGORISË SË

Kategoria e Parë ka zhvilluar sot takimet e rradhës, teksa në program ishin sfidat e vlefshme për Play Out (JAVA 9).

Në Grupin A, Partizani B dhe Veleçiku, të rëna zyrtarisht në Kategorinë e  Dytë, kishin në program transfertat ndaj Orikut dhe Erzenit. Të dy skuadrat respektuan kampionatin deri në fund, duke kërkuar rezultate pozitive sot (15.00).

Në Grupin B,  Elbasani mati forcat me Flamurtarin (15.00). 

LIVE/

Grupi A/ 15.00

Oriku 2-3 Partizani B

Erzeni 2-2 Veleçiku

Grupi B

Elbasani 2-0 Flamurtari

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga