Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Rrëfimi ekskluziv, flet tifozi që pa se çfarë ndodhi me dy tifozet sexy në stadium

Shkruar nga NEWSPORT
Rrëfimi ekskluziv, flet tifozi që pa se çfarë ndodhi me dy

Rike Roçi dhe Irid Oxa janë padyshim dy nga protagonistet e këtij Europiani përsa i përket tifozerisë në shkallët e stadiumit. Bukuroshet shqiptare dhe fotot e tyre kanë qarkulluar në të gjitha mediat europiane pas ndeshjes.

Ato janë evidentuar edhe në fotot e UEFA-s. Në një foto së bashku me to është fotografuar edhe gjyqtari kosovar i mirënjohur Besfort Kosumi. Ai u shpall më i miri i gjyqtarëve nga FFK-ja për vitin 2014. Kosumi ka qenë në cilësinë e tifozit, dhe ka rrëfyer për prapaskenat e ndeshjes dhe zhvillimet që kanë përfshirë vajzat gjatë paraqitjes së tyre në stadium

https://youtu.be/RWu0MNKWZeo

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga