Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SERIE A

Kundër dëshirës së tifozëve, Roma arrin marrëveshjen me Bonuccin

Shkruar nga NEWSPORT
Kundër dëshirës së tifozëve, Roma arrin

Leonardo Bonucci do të rikthehet të luajë në Serie A. Mbrojtësi që aktualisht luan me Union Berlin ka arritur marrëveshjen me Romën.

Në këtë mënyrë ish-i i Juventusit do të largohet nga skuadra gjermane dhe do të zbarkojë në Romë me parametra zero, ku do të firmosë një kontratë deri në fund të sezonit me një pagë që nuk do të kalojë 2.5 milionë euro .

Një lojtar që nuk pëlqehet aspka nga tifoët, të cilët në rrjetet sociale kanë vëshuar kundër italianit. Ata nuk dëshirojnë që një juventin të veshë fanelën verdhekuqe, por diçka e tillë nuk është marrë parasysh nga drejtuesit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga