Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

Gruaja e futbollistit shqiptar lë pa fjalë me FOTOT e setit të ri

Shkruar nga NEWSPORT

Kjo është Erjona Sulejmani, gruaja e Blerim Xhemailit që luan për kombëtaren e Zvicrës.

Erjona është po realizon një set fotografik dhe duket e mahnitshme ndërsa vetë është duke hapur linjën me bikini Www.juicewear.it.

Kujtojmë se Erjona u zgjodh gruaja më seksi e Euro 2016 ndërsa vetëm disa javë më parë, bashkë me futbollistin shquptar bënë një gjest fantastik duke marrë përsipër rastin e foshnjes 6 muajshe nga Tirana, Reis Dungaj që ka nevojë për ndërhyrje të menjëhershme.

1

Erjona Sulejmani së bashku me të birin

2|

Erjona Sulejmani përkrah Blerim Xhemailit

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga