Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

FOTO/ Tifozët e Kukësit bëjnë gallatë pas barazimit së Partizanit: Zbulohen 6 personat që kanë lënë leshtë për të dalë kampion

Shkruar nga NEWSPORT

Pas barazimit të Partizanit kundër Kukësit, tifozët e Kukësit kanë gjetur momentin për të bërë humor duke qenë se tashmë titulli kampion për ta duket më pranë se kurrë.

Në një nga faqet e tifozëve të Kukësit në Facebook është publikuar një foto e presidentit të Kukësit, Safet Gjicit, trajnerit Ernest Gjoka, menaxherit Naim Halili, shefit të klubit, Jonuz Hallacit, mbrojtësit Ylli Shameti dhe ish-drejtori sportiv, Dritan Dervishi, ndësa shkruajnë: Zbulohen 6 personat që kanë lënë leshtë për të dalë Kukësi kampion.

Një shprehje ngacmuese dhe me humor sigurisht për të treguar se personazhet në foto kanë dhënë kontribut të lartë që Kukësi të arrijë për herë të parë titullin kampion në Shqipëri.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga