Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

FORMACIONET ZYRTARE/ Hysaj me Lazion kërkojnë të ndalin Bayernin, Sociedad synon surprizën në Paris

Shkruar nga NEWSPORT
FORMACIONET ZYRTARE/ Hysaj me Lazion kërkojnë të ndalin Bayernin,

Lazio – Bayern Munich dhe PSG – Real Sociedad janë dy takimet e radhës në Champions League. Ndeshjet janë të vlefshme për turin e 1/8 dhe fillojnë në 21:00, teksa së fundmi janë bërë të ditur dhe formacionet zyrtare.

Elseid Hysaj do e nisë titullar me Lazion, ku objektivi kryesor është të ndalet ekipi gjerman i Bayern Munich. Në anën tjetër Real Sociedad kërkon të bëjë surprizën në transfertën franceze të PSG.

Formacionet zyrtare Lazio – Bayern Munich:

Lazio: Provedel; Marušić, Romagnoli, Mario Gila, Hysaj; Guendouzi, Vecino, Luis Alberto; Isaksen, Immobile, Felipe Anderson

Bayern Munich: Neuer; Mazraoui, Upamecano, Kim, Guerreiro; Kimmich, Goretzka; Sané, Müller, Musiala; Kane

Formacionet zyrtare PSG – Real Sociedad:

PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Danilo, Hernández; Zaïre-Emery, Vitinha, Fabián Ruiz; Dembélé, Mbappé, Barcola

Real Sociedad: Remiro; Galán, Le Normand, Zubeldia, Traoré; Merino, Zubimendi, Méndez; Kubo, Oyarzabal, Barrenetxea

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga