Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Atmosferë pozitive te VLLAZNIA, shkodranët gati për TEUTËN

Shkruar nga NEWSPORT
Atmosferë pozitive te VLLAZNIA, shkodranët gati për TEUTËN

Vllaznia do të luajë në transfertë kundër Teutës, ndeshje e vlefshme për javën e gjashtë të Superiores. Kjo sfidë është programuar të zhvillohet fundjavën e ardhshme dhe pritet me mjaft interes nga të dy ekipet.

Skuadra shkodrane ka kryer sot seancën e radhës stërvitore në kuadër të përgatitjeve për këtë takim. Në fushë kuqeblutë futen si favoritë, megjithatë do të tentohet maksimumi për t’iu mos iu ndarë kreut të Superiores.

Klubi shkodran ka postuar disa foto në kanalin zyrtar ku shihen futbollistët duke u stërvitur. Atmosfera në ekip është pozitive.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga